AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Ferrari-concept in Tokio
Op de Tokyo Motor Show laat Italdesign de Ferrari GG50 zien. De auto wordt niet door Ferrari zelf geëxposeerd, maar staat op de stand van Bridgestone.
Italdesign van Giorgetto Giugiaro heeft voor de Tokyo Motor Show een concept car gebouwd op basis van de 612 Scaglietti. Giugaro viert met het model zijn 50-jarige aanwezigheid in het industrieel ontwerpen. Italdesign haast zich te zeggen dat de auto uniek is in zijn soort, en dat zeker ook blijft. Voor de GG50 zijn geen productieplannen.
In Tokio is de auto te zien op de stand van Bridgestone, de bandenleverancier van Ferrari. De auto is voorzien van de topbanden van het merk: de Potenza RE050 RFT, die onder meer zijn voorzien van een run-flat systeem. Aan de voorzijde van de GG50 hebben de banden de maat 245/35R20 en op de achteras 305/35R20.
Plaats een reactie
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook
Nieuws
Niels van Roij zet zaag in Ferrari Testarossa
Nieuws
Ferrari 849 Testarossa: SF90-opvolger gaat Volkswagen achterna
Autotest
Zo moeilijk maar leuk is zelf schakelen in de laatste Ferrari V12's met handbak
Nieuws
Niet naar de F1 in Zandvoort? Probeer Buren eens
Nieuws