'Donkervoort verkoopt wél auto's'

Donkervoort D8 270 RS
In de verkoopcijfers van Bovag-RAI over het eerste halfjaar van 2005 prijkt achter de naam van Donkervoort een nul. Toch zijn wel degelijk auto's verkocht in Nederland.
In de verkoopcijfers van Bovag-RAI over het eerste halfjaar van 2005 prijkt achter de naam van Donkervoort een nul. Toch zijn wel degelijk auto's verkocht in Nederland.

Volgens de cijfers van Bovag-RAI heeft Donkervoort dit jaar nog geen auto's op kenteken gezet. Volgens Omroep Flevoland heeft de fabrikant uit Lelystad dit jaar 7 auto's in Nederland op kenteken gezet. Daarnaast zijn nog 23 auto's aan buitenlandse klanten verkocht.
Volgens Donkervoort komen de auto's niet in de lijsten van Bovag-RAI voor omdat de auto's pas op Nederlands kenteken worden gezet nadat ze in Duitsland technisch zijn goedgekeurd. Zodoende worden ze niet als nieuwe auto geregistreerd.
Donkervoort hoopt dit jaar evenveel auto's te kunnen produceren als in 2004.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.