Donkervoort biedt Private Lease aan

Ook zakelijke klanten welkom

Donkervoort D8 GTO RS
Bij 'private lease' denk je misschien eerst aan een Peugeot 108 of Seat Ibiza, al dan niet met stickers van de leasemaatschappij. Dat het ook anders kan, bewijst Donkervoort.

Want jawel, 'ons eigen' Donkervoort komt met een Private Lease-aanbod. Het product, logischerwijs 'Donkervoort Private Lease' geheten, komt in overeen met meer alledaagse private lease-initiatieven. Dat betekent dat ook hier wordt gewerkt met een vast tarief waarin afschrijving, motorrijtuigenbelasting, onderhoud en verzekering zijn opgenomen. Volgens Donkervoort kan dat tarief aantrekkelijk worden gemaakt doordat de auto's van het merk erg waardevast zijn. Een tabel met tarieven is er niet, omdat iedere Donkervoort en iedere situatie nu eenmaal anders is.

Donkervoort denkt ook aan z'n zakelijke klanten. Met 'Donkervoort Full Operational Lease' kunnen ook zij tegen een vast maandbedrag met een Donkervoort rijden. Wie interesse heeft in Private Lease, kan de tarieven van minder exotische auto's overigens vergelijken op deze site. Ga daarvoor naar de AutoWeek Private Lease-vergelijker!

Lezersreacties (17)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.