Deze MG gaat in 1,9 seconden van 0 naar 100 km/h
Op naar de 415 k/h?
Vind je de 3,2 tellen die de sterkste MG Cyberster nodig heeft om vanuit stilstand naar een snelheid van 100 km/h te sprinten? Hou je dan maar goed vast. Déze MG klaar datzelfde klusje in slechts 1,9 seconden!
Maak kennis met de MG EXE181, een werkelijk knotsgekke creatie van het MG dat je momenteel vooral kent van de ZS EV en 4 Electric. Het merk breidt zijn Nederlandse line-up binnenkort uit met de broodnuchtere MG 3 Hybrid én voegt aan de andere kant van het spectrum de knotsgekke Cyberster toe. Die laatste - een elektrische roadster - weet in 544 pk sterke topvorm vanuit stilstand in een ruime 3 tellen de 100 km/h aan te tikken. Zelfs die Cyberster verbleekt bij wat deze MG EXE181 - op papier - presteert.
De EXE181 is een elektrische eenzitter met een cW-waarde van slechts 0,18. Het gevaarte sprint volgens de Chinezen in slechts 1,9 seconden vanuit stilstand naar 100 km/h. Volgens MG voldoende om een snelheidsrecord te breken. De snelst sprintende auto is het overigens niet, want dat is de Pininfarina Battista. Het is een eerbetoon aan de gelijknamige MG waarmee het merk eind jaren 50 een snelheid van een dikke 410 km/h haalde. Daar zou deze herinterpretatie daarvan uiteraard nog overheen moeten. Een productiemodel is het uiteraard niet. MG zet het elektrische excess tijdens Auto China in om het publiek te charmeren.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

MG A A 1500 uit 1958 prachtig gerestaureerde klassieker
- 1958
- 129.597 km
![MG EHS 1.5 TGDI PHEV Luxury [ Panorama Leder Trekhaak LED ]](https://cdn.autotrack.nl/cdn-cgi/image/width=320/59132022/0-d1832c40e0bf1a6338e2b0d6447c5949.jpg)
MG EHS 1.5 TGDI PHEV Luxury [ Panorama Leder Trekhaak LED ]
- 2021
- 51.908 km

MG EHS 1.5 TGDI Luxury | Automaat | Trekhaak | Elektrisch Panoramadak | 360 graden Camera | Climate Control | Cruise Control adaptief | Apple Carplay | Android Auto | Lederen bekleding | Elektrische Achterklep |
- 2021
- 67.775 km
PRIVATE LEASE MG
Lees ook

De vernieuwde MG 4 is relatief flink goedkoper

De MG S9 PHEV is de goedkoopste zevenzits SUV van Nederland

MG 4 Urban is groter en goedkoper dan gefacelifte MG 4

MG presenteert ‘SolidCore’: semi-solid state-accu voor Europa


