Citroën voert productie C4 Cactus op

Succes excentriekeling verrast Citroën

Citroën C4 Cactus
Citroën is enigszins verrast door het succes van de C4 Cactus. Daarom heeft het merk nu definitief besloten de productie van de eigenzinnige auto te verhogen.

We berichtten in oktober al over plannen in die richting. Nu heeft Citroën-CEO Linda Jackson in een interview met Automotive News aangegeven dat de productie daadwerkelijk opgeschroefd wordt.

Citroën produceert de C4 Cactus in een fabriek in het Spaanse Villaverde. In de eerste instantie was de capaciteit 70.000 stuks op jaarbasis, maar Jackson heeft bekendgemaakt dat dit aantal met 10.000 wordt verhoogd naar 80.000 stuks.

Die verhoging is hard nodig, want Citroën heeft plannen om de C4 Cactus ook in Zuid-Afrika, Australië en Zuidoost-Azië op de markt te brengen.

In Nederland zijn sinds de introductie vorig jaar inmiddels al 4.705 exemplaren op kenteken gezet. Internationaal gezien is de C4 Cactus de op twee na bestverkochte Citroën, na de C3 en C4 Picasso.

Lezersreacties (66)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.