Beter in beeld: Skoda Karoq 'Convertible'
Dakloos met vier portieren
Eerder liet Skoda al een schets zien van de opengewerkte Karoq die een groep van twintig studenten van de Skoda Academy aan het klaarstomen is. Vandaag is beter te zien hoe hardhandig de schaar in de cross-over is gezet.
Opvallend hierbij is dat de Karoq niet omgetoverd wordt tot een driedeurs. De auto beschikt namelijk gewoon nog over vier portieren. Hoe de opengewerkte Karoq gaat heten, is nog niet bekend.
In 2014 waren studenten van Skoda's vakopleiding verantwoordelijk voor de Citijet, een tot cabriolet omgetoverde Citigo. Het jaar erop tekende het studententeam voor de Funstar, een opengesneden Fabia die nog het meest deed denken aan een reïncarnatie van de Felicia Fun. In 2016 jaar was deze bijzondere Atero het eindresultaat en vorig jaar maakten we kennis met de Skoda Element.
PRIVATE LEASE Skoda Karoq
Had je deze auto's al gezien?

Skoda Karoq 1.5 TSI ACT Sportline Business DSG / Virtual / CarPlay / Navi / Stoel-Verwarming
- 2021
- 51.028 km

Skoda Karoq 1.5 TSI AUT7/DSG ACT EDITION LEDER NAVI AIRCO PARK-ASSIST APPLE-CARPLAY LED LMV PDC
- 2021
- 140.760 km

Skoda Karoq 1.5 TSI ACT Business Edition Plus 150pk > Trekhaak/Camera/Adaptive cruise control
- 2021
- 59.031 km