AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Bende in nep-Ferrari's opgerold
In Sicilië is deze week een bende opgepakt die zich bezighield met het vervalsen van Ferrari's.
In Italië zijn vijftien mensen opgepakt die er van worden verdacht nep-Ferrari's aan de man te brengen. De auto's zijn verkocht aan mensen die weten dat ze met een nepper te maken hebben. De politie heeft lovende woorden over voor de auto's: "ze zijn zeer professioneel in elkaar gezet."
De vervalsers gebruikten over het algemeen onderdelen van andere merken, maar ook zaten Ferrari-onderdelen aan de auto's. De modellen in het assortiment zijn vooral klassiekers. Alleen de 328 GTB wordt met name genoemd in het bericht. De auto's werden verkocht voor zo'n 20.000 euro.
De politie heeft 21 nep-Ferrari's in beslag genomen daarvan waren er al veertien verkocht. Zeven stonden in aanbouw in verschillende Siciliaanse garages.
Plaats een reactie
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook
Nieuws
Niels van Roij zet zaag in Ferrari Testarossa
Nieuws
Ferrari 849 Testarossa: SF90-opvolger gaat Volkswagen achterna
Autotest
Zo moeilijk maar leuk is zelf schakelen in de laatste Ferrari V12's met handbak
Nieuws
Niet naar de F1 in Zandvoort? Probeer Buren eens
Nieuws