AutoWeek bundelt krachten met Findio
AutoWeek partner van Circuit Zandvoort
Het internationaal vermaarde Circuit Zandvoort gaat met zijn tijd mee en blijft zich ontwikkelen. Onlangs is de racetrack bijvoorbeeld voorzien van een verse laag asfalt, maar er is bijvoorbeeld ook een nieuw restaurant op het terrein geopend. Daarnaast zijn de vip-boxen flink onder handen genomen, zodat je voortaan geheel in stijl van de race kunt genieten. Kortom, het legendarische racepark is weer helemaal klaar voor te toekomst!
Om dit heuglijke feit te ondersteunen, bundelen AutoWeek en Findio voor Auto de krachten met Circuit Zandvoort. AutoWeek en Findio voor Auto zijn de komende jaren dan ook duidelijk aanwezig op en rond het circuit in Zandvoort, een plek die zich de laatste jaren heeft ontwikkeld tot eventlocatie met een focus op auto's, autosport en lifestyle.
Koninklijk gezelschap
Het nieuwe partnership werd zaterdag tijdens de Historic Grand Prix op Circuit Zandvoort bezegeld door Sanoma-CEO Peter de Mönnink, Findio-CCO Robert Doornbos en Findio-CFO Bert Bijsterbosch. Dit alles onder toeziend oog van niemand anders dan prins Bernhard van Oranje, eigenaar van Circuit Zandvoort. De Mönnink: "Met deze samenwerking onderstrepen we de kracht van het merk AutoWeek en onze intentie om in deze markt een vooraanstaande rol te blijven spelen. Zowel Circuit Zandvoort als Findio voor Auto reflecteert die ambitie."
Findio-COO Doornbos onderstreept dat: "Bij Findio voor Auto zijn we trots op de samenwerking met AutoWeek. We geloven in de toekomst van de autosport in Nederland en dragen Circuit Zandvoort graag een warm hart toe."
Lees ook

Toyota geeft gebruikte GR Yaris extra kracht

Smart #3 66kWh Brabus (2026)

Er is nog maar één Porsche 911 onder de 2 ton – Back to basics

Deze occasions zijn extreem: rijdende sigaren voor ultiem rijgenot in de open lucht
