Audi wil BMW dit jaar op de hielen zitten

audi SQ5
Audi wil de verkoopachterstand op marktleider BMW dit jaar verder verkleinen. Dat heeft topman Rupert Stadler van Audi vrijdag gezegd op het World Economic Forum in het Zwitserse Davos.

Stadler gaf aan dat de concurrentie erg sterk is, maar dat dit Audi juist sterker maakt. Het dochterbedrijf van Volkswagen verkocht vorig jaar met een plus van ruim 8 procent een recordaantal van 1,58 miljoen auto's. BMW zag de verkoop met 7,5 procent stijgen tot bijna 1,7 miljoen auto's. Audi heeft als doelstelling aan het einde van dit decennium zijn rivaal uit München van de troon te stoten als 's werelds grootste 'luxemerk', met een verkoop van 2 miljoen auto's in 2020.

Volgens Stadler moet het succes van Audi de komende jaren onder meer komen uit een groter productaanbod, vooral als het op SUV's aankomt.

PRIVATE LEASE Audi

Lezersreacties (127)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.