Nieuws
Audi RS4 Cabrio & Avant
Audi presenteert een cabriolet- en Avant-versie van de RS4. Daarmee is van elke carrosserievariant van de A4 een supersnelle uitvoering te koop.
Audi presenteert een cabriolet- en Avant-versie van de RS4. Daarmee is van elke carrosserievariant van de A4 een supersnelle uitvoering te koop.
Ooit is Audi begonnen met de RS2, dat was een snelle uitvoering van de Audi 80 Avant. De vorige RS4 was er alleen als Avant-versie. Logisch dus, dat van de nieuwe RS-serie ook weer een Avant beschikbaar is. In de anderhalf jaar dat de vorige RS4 in productie is geweest, zijn 6.000 exemplaren gebouwd. De Audi RS4 Cabriolet moet het – in tegenstelling tot de sedan en de Avant - stellen zonder kuipstoelen. Die zijn alleen als extra te koop. Een open RS is nog niet eerder vertoond.
De RS-en zijn voorzien van een 420 pk sterke V8. Daarmee sprinten de Avant en Cabriolet in 4,9 seconden mee van 0 naar 100: eentiende trager dan de sedan. De sprint van 0 naar 200 km/u gaat in de Avant in 16,9 seconden en in de cabriolet in 17,5 seconden. De sedan kan dat in 16,6 seconden. De topsnelheid is in alle gevallen begrensd op 250 km/u.
De Audi RS4 cabriolet komt in de zomer naar Nederland. De Avant volgt in het najaar. Prijzen zijn nog niet bekend.
Plaats een reactie






