AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Arie Luyendyk geeft acte de présence op RS Fest
3
Het RS Fest kan komend weekendeinde een bijzondere gast verwelkomen: Arie Luyendyk geeft acte de présence op het autosportfeest in Rosmalen.
Aanstaande zondag is tweevoudig Indy 500-winnaar Luyendyk vanaf 14:30 uur aanwezig op de stand van State of Art. Ook Jan Lammers is op die dag op de stand te vinden. Op zaterdag, ook om 14:30 uur, is Gijs van Lennep op dezelfde stand te vinden voor een meet and greet.
Het RS Fest vindt plaats in het Autotron in Rosmalen. Op het buitenterrein zullen honderden Porsches van alle leeftijden staan. Ook kunnen Porsche-bezitters er hun auto te koop aanbieden.
Het betreft een tweedaags evenement: de deuren zijn dus alleen op zaterdag 6 en zondag 7 september open.
Lees ook
Test: Toyota C-HR+ - Groter en zwaarder maar wel met het dynamische C-HR-gevoel
Nieuws
Alfa Romeo Tonale: minder kracht, wel subtiel strakker
Seat Ibiza ST 1.2 TDI E-Ecomotive - 2011 - 319.654 km - Klokje rond
Nieuws
De laatste Subaru met voorwielaandrijving was ook al een Toyota-kloon
Nieuws