'ADAC wil Nürburgring kopen'

Nürburgring Nordschleife
Ondanks de allesbehalve rooskleurige financiën hebben zich flink wat geïnteresseerden gemeld voor de Nürburgring en de verwante gebouwen. Nu heeft zich een serieuze partij aan dat rijtje toegevoegd: de ADAC.

De ADAC, de Duitse ANWB, heeft zich officieel bij KPMG gemeld voor de Nürburgring. Dat meldt Wirtschaftswoche. Volgens de automobilistenvereniging is zijn het F1-circuit en de Nordschleife 'automobiel erfgoed' en is een overnamebod dus gerechtvaardigd.

De volgende stap is dat de ADAC, net als de andere serieus geïnteresseerden, na ondertekening van een geheimhoudingsverklaring de economische, juridische en bouwtechnische informatie inziet. Op basis daarvan kan de ADAC al dan niet besluiten om een definitief bod te doen.

De Nürburgring en de aanverwante complexen staan sinds vorig jaar te koop, nadat grote financiële tekorten uiteindelijk tot een faillissement leidden. Deze problemen ontstonden door de bouw van een (na twee testritten niet meer werkende) achtbaan, en winkelcentra en hotels die geen bezoekers trekken.

Lezersreacties (17)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.