AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Actie: Ford Focus Ecoboost Edition
13
Ford herhaalt het truukje uit de jaren '90, en biedt een Wagon aan voor de prijs van een hatchback of sedan. Dit aanbod geldt voor de Ecoboost Edition, die ook wat opties standaard heeft.
Of het ter gelegenheid van het heuglijke feit is wordt niet duidelijk, maar Ford monteert deze week de tweemiljoenste Ecoboost-motor in een Amerikaanse Escape. Tegelijkertijd verschijnt in Nederland de Focus Ecoboost Edition, voorzien van de 100 pk sterke driepitter met die naam, die ongeacht de carrosserievorm 18.995 kost.
Voor die 1000 euro die je extra betaalt bovenop de prijs van een kale sedan of hatchback krijg je 16-inch lichtmetaal, airco, cruise control, een audiosysteem met usb- en aux-aansluiting, het SYNC-connectiviteitssysteem, elektrisch verstelbare buitenspiegels en een afstandsbediening voor de centrale vergrendeling. Een wagon kost normaal gesproken 600 euro extra, maar dat geldt dus niet voor deze speciale editie.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Ford Focus 1.0 EcoBoost 125pk ST-Line Bus. Wagon BTW AUTO
- 2020
- 127.657 km
€ 12.750

Ford Focus Wagon 1.5 EcoBlue ST Line Business | Stoel- stuurverwarming | Trekhaak | Keyless | Voorruitverwarming | Apple Carplay / Android Auto
- 2019
- 150.180 km
€ 13.650

Ford Focus Wagon 1.0 EcoBoost Trekhaak uitklap.b LED|Camera|Navi!
- 2020
- 137.636 km
€ 9.700
Lees ook
Nieuws

Deze auto’s worden nét te laat youngtimer
Nieuws

'Ford Focus-opvolger heet Ford Bronco'
Achtergrond

De Ford Focus heeft ons 29 jaar en anderhalve week bezig gehouden
Nieuws

Doek valt definitief voor Ford Focus
Occasiontest
