Abt neemt Audi A4 onder handen

Nu eens geen S4 of RS4

Audi A4 ABT
Het Duitse Abt heeft weer een hele set nieuwe krachtmodules gepresenteerd. Ditmaal zijn ze bestemd voor de Audi A4.

De heren en dames van Abt nemen zoals bekend maar wat graag producten van de Volkswagen Groep onder handen. De een na de andere Audi en Volkswagen wordt door het bedrijf geïnjecteerd met extra vermogen en vandaag zijn enkele reguliere versies van de A4 aan de beurt. Dat is wel opmerkelijk te noemen, Abt heeft van de huidige generatie A4 namelijk vooral de S4 en RS4 afgetraind.

Abt heeft nu 'powermodules' ontwikkeld voor Audi's met 2.0 TFSI en 2.0 en 3.0 TDI onder de kap. De 252 pk sterke TFSI is na de Abt-behandeling goed voor 330 pk, terwijl het koppel toeneemt van 370 naar 400 Nm. De 190 pk en 400 Nm sterke 2.0 TDI is op te schroeven naar 215 pk en 440 Nm. Voor de 3.0 TDI heeft Abt twee krachtkuurtjes bedacht. De 218 pk en 400 Nm sterke variant is nu 250 pk en 450 Nm sterk, terwijl de 272 pk en 699 Nm sterke variant na de Abt-sleutelsessie goed is voor 325 pk en 660 Nm. Uiteraard is de auto dichter tegen het asfalt te leggen én Abt levert een set spoilers en bumpers voor het model. 20-inch lichtmetaal is eveneens leverbaar.

PRIVATE LEASE Audi A4

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (16) (gesloten)

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens

De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.

Praat verder op het forum