19 juli deadline Land Rover en Jaguar

Jaguar logo
Ford heeft een definitieve deadline gesteld voor biedingen op de Land Rover en Jaguar. Voor 19 juli moeten geïnteresseerden hun bod uitbrengen op één of beide luxemerken.
Dat meldt de gezaghebbende krant Financial Times. Eventuele biedingen op deze twee merken zouden Ford goed uitkomen met de op handen zijnde aandeelhoudersvergadering in het achterhoofd. Samen maken Jaguar en Land Rover ongeveer 300.000 auto's per jaar. Beide merken moeten de komende jaren flink investeren om aan de strengere Europese milieueisen te voldoen. Land Rover is de afgelopen maanden uit de rode cijfers geraakt, maar Jaguar is nog steeds niet uit de problemen.
Analisten verwachten dat eventuele biedingen niet van andere fabrikanten komen, maar van investeringsmaatschappijen. Zo zouden Cerberus (de maatschappij die eerder Chrysler kocht) en One Equity interesse hebben. Jac Nasser, voormalig topman van Ford, maakt onderdeel uit van deze laatste groep.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.