Volvo V70 D4 Nordic+ (2015) #5

autoreview

Volvo V70 D4 Nordic+ (2015)

Signalement

UitvoeringV70 D4 Nordic+
Versnellingen8, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2015
Jaar van aanschaf2015
KM-stand laatst245.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Doordieselen

  • 245.000 km

Deze auto nieuw gekocht in 2015 en sindsdien alleen normaal onderhoud en banden, voor de rest uiterst betrouwbaar. Gemiddeld verbruik is 6,1 l/100km, waarbij zelden korte ritten, maar meestal minimaal 80 km en regelmatig dagafstanden van 900 km waarbij deels 130 km/u. Dit is een heerlijke reisauto met de veel geprezen stoelen en veel ruimte voor bagage en grote stukken. Het zal niet meevallen tzt een vergelijkbare opvolger te vinden, ook niet bij Volvo zelf.

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.