Volvo V50 D2 DRIVe StartStop Limited Edition (2012) #3

autoreview

Volvo V50 D2 DRIVe Start/Stop Limited Edition (2012)

Signalement

UitvoeringV50 D2 DRIVe Start/Stop Limited Edition
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2012
Jaar van aanschaf2012
KM-stand laatst10.100 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Aflevering

29 Februari om 16.00u was het zover, ik mocht mijn nieuwe auto ophalen. Het was een Volvo V50 Drive S/S Limited Edition geworden.
Opties:
- Caspian Blue Metallic lak
- Spider Diamond Cut 17" lichtmetalen velgen
- Trekhaak

Aangezien ik aan een budget gebonden was (auto van de zaak) kon er verder eigenlijk niets vanaf zonder zelf bij te betalen. Anders had ik nog graag het exterior sport pakket genomen. Die achterspoiler staat hem namelijk erg goed.

De aflevering bij Bluekens Breda liep probleemloos. Verkoper legde alles netjes uit en na een klein uurtje kon ik dan eindelijk de weg op.

De eerste positieve indrukken tot nu toe:
- geweldige stoelen;
- zowel van binnen als buiten nog bij de tijd ondanks zijn leeftijd;
- redelijk stille motor.
- erg luxe voor het geld.

Enkele negatieve indrukken zijn er ook:
- De B-stijlen aan de binnenzijde waar de gordels zitten doen erg plastiekerig aan. Hol hard plastic.Geeft niet echt een premium gevoel;
- De bagage adfekhoes is echt een drama ding. Dit is meer iets voor in een Dacia. Kijk eens hoe Skoda dat opgelost heeft in de Octavia. Volvo onwaardig.
- Het navigatiesysteem blinkt niet uit door bedieningsgemak. Dat geld trouwens wel voor meer bedieningselementen. Zou allemaal net iets beter of handiger kunnen.

10.000km check-up

  • 10.100 km

Vandaag heeft hij een zogenaamde check-up gekregen. Buiten 3,5 ltr ruitensproeiervloeistof geen bijzonderheden.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (6)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.