Volvo V40 1.9 D 115pk Europa Sports (2001)
autoreview
Signalement
Uitvoering | V40 1.9 D 115pk Europa Sports |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2001 |
Jaar van aanschaf | 2002 |
KM-stand bij aanschaf | 60.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Dit is een fatastische rijdersauto. Snel met een buitengewone trekkracht lag in de toeren. Van de 60.000 km. die ik met de auto reed zijn er 15.000 met een zware caravan (max. 1500 kg.) gereden. Dit is geen enkel probleem. De auto kan de caravan goed aan. Nadeel is dat de auto relatief licht is voor een caravan van dit formaat. Harder dan 90km per uur rijd ik er dan ook niet mee.
PROBLEMEN
Enige probleem: bij 115.000 km. kapotte aanzuigslang turbo en meteen ook maar een kapot electronische ventiel. Dit duurde in Frankrijk wel heel lang voor dat was gerepareerd. De service van Volvo Assistence was onder de maat.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren