Volvo 940 Estate Polar 2.3 (1998)

autoreview

Volvo 940 Estate Polar 2.3 (1998)

Signalement

Uitvoering940 Estate Polar 2.3
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1998
Jaar van aanschaf2017
KM-stand bij aanschaf431.000 km
KM-stand laatst450.368 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

eerste post

  • 447.000 km

Tja wat moet je nu melden over een baksteen, heb hem nu 1 jaar in bezit en kan hem niet meer missen.

Wat een auto kan gewoon alles in en doet het altijd ondanks zijn 477.000 km

Bij aanschaf gelijk lpg in laten bouwen scheelt wel in de kosten en maximale tank grote 69 liter, bij 100-110 op cruise control loopt ie dan 1 op 10 en we tanken dan weer in Duitsland voor 55 cent p/l

Vandaag ook maar even de waterpomp vv, kosten 55 euro.

Afgelopen jaar ook nog een nieuwe uitlaat vanaf de cat, 300 euro bij de Volvo dealer :)

Verder is ie gewoon probleemloos.

Mark

APK

  • 450.368 km

En inmiddels weer 1 jaar APK met glans en glorie zonder op of aanmerkingen.

Gelijk maar even nieuwe motor en versnellingsbak olie, schakelt nu toch wat lichter.

Mark

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (4)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.