Volvo 460 GLE 64kW (1990)
autoreview
Signalement
Uitvoering | 460 GLE 64kW |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1990 |
Jaar van aanschaf | 2004 |
KM-stand bij aanschaf | 321.000 km |
KM-stand laatst | 340.000 km |
ERVARINGEN
- 340.000 km
Deze Volvo 460 rijdt echt behoorlijk goed. En zeker voor dit geld. De stoelen zitten perfect, met lendesteun. Stuurbekrachtiging is standaard. Het is een auto met een behoorlijk formaat en dat maakt hem behoorlijk comfortabel rijden. Zeker gezien het feit dat ik hiervoor een 440 turbo had vind ik deze 460 niet erg snel, maar kan goed meekomen. De auto moet (net als ikzelf) \"s ochtends even wakker worden alvorens hij helemaal goed rijdt. Ook neemt hij een slokje olie, maar deze 460 rijdt dan ook op LPG. Het verbruik valt me wel een beetje tegen: ongeveer 1 op 8 op LPG. Benzine test ik nooit, want op benzine rijdt de wagen niet zo goed meer.
PROBLEMEN
- 340.000 km
-Kapotte accu (tot mijn verbazing zat de eerste originele Volvo accu er nog in!!).
-Koppelingskabel gebroken.
-Volledig afgebrand: het nooit meer op benzine rijden heeft uiteindelijk de das omgedaan bij deze auto. Waarschijnlijk was de benzinekabel poreus, waardoor de auto ineens in brand vloog. Het begon redelijk onschuldig, maar binnen een minuut stond de auto behoorlijk te branden. Einde 460.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren