Signalement
| Uitvoering | Touran 1.9 TDI 105pk Trendline |
|---|---|
| Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2007 |
| Jaar van aanschaf | 2007 |
| KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Sinds maart 2007 rijd ik een Touran 1.9 tdi. Fijne auto, lekker ruim. De aflevering was met winterbandenset omdat ik de volgende dag naar Oostenrijk zou gaan. Prima vakantie gehad, heerlijke reisauto met een gezin. Ook de vakanties erna en de vele reisjes naar de in Friesland wonende familie hebben we met deze auto gereden en er valt echt niets op aan te merken.
De winterwielen werden gewisseld voor zomerwielen na terugkomst van de wintersport. In oktober 2007 zijn de winterwielen er weer op gegaan en begin april 2008 kwamen de zomerwielen er weer onder.
PROBLEMEN
Vanaf dat moment: trilling in de auto. 3 x opnieuw laten uitbalanceren en een wiellager laten vervangen. Nog steeds trillingen. Na elke behandeling verandert de trilling wel maar gaat niet over. Bij het 4e onderzoek blijkt dat alle 4 de velgen krom zijn ?! Na testen met de oude winterset heeft de dealer besloten er een nieuwe set velgen met banden onder te plaatsen. Beste klant, nu is het over...na een dagje woon-werkverkeer nog steeds trillingen (wel minder) in middenarmsteun, zitting, achterbank, kuiten..(massage). Snelheden: 70-80 en 120-140 + accelereren. Is uitlijnen nog een optie vraag ik mij nu af. Binnekort maar weer een proefrit maken met de chef werkplaats van de lokale VW-dealer..
Zijn deze problemen herkenbaar?
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.




Lezersreacties (3)
Reageren