Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 140pk 4Motion Sport & Style (2008)

autoreview

Volkswagen Tiguan
Volkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen Tiguan

Signalement

UitvoeringTiguan 2.0 TDI 140pk 4Motion Sport & Style
Versnellingen6, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2008
Jaar van aanschaf2008
KM-stand laatst1.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

  • 1.000 km

Tiguan nu een week in bezit. Hij rijd geweldig en interieur / bediening super.

Wel al een aantal opmerkingen:

- er zitten geen mistlampen in (ook niet in de sport en style; blijft altijd een optie). Dit komt vreemd over; aan de voorzijde zitten twee zwarte plastic deksels, let er maar eens op. Om dit achter te laten wijzigen kost je nogal wat, waarschijnlijk rond de 700 euro!

- heb een dynaudio systeem, wat is aangesloten op een 510 nav systeem. Het geluid valt absuluut zwaar tegen. De hoge tonen overheersen en vervormen. De lage tonen kunnen ook niet veel aan. Het volume kan eigen niet harder dan minder dan 50%, anders wordt het afgrijselijk. Laat de boxen (blijken 20 inch te zijn) en tweeters vervangen, wat ook weer een dure grap gaat worden. Vreemd dat ik over de kwaliteit van het dynaudio systeem alleen maar positieve verhalen hoor.

PROBLEMEN

  • 1.000 km

met de auto zelf in principe nog niets

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.