Volkswagen Tiguan 1.4 TSI 150pk ACT Comfortline Business (2017)

autoreview

Volkswagen Tiguan
Volkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen Tiguan R-LineVolkswagen Tiguan R-LineVolkswagen Tiguan R-LineVolkswagen Tiguan R-LineVolkswagen Tiguan R-LineVolkswagen Tiguan R-LineVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen TiguanVolkswagen Tiguan R-LineVolkswagen Tiguan R-LineVolkswagen Tiguan R-Line

Signalement

UitvoeringTiguan 1.4 TSI 150pk ACT Comfortline Business
Versnellingen6, Automaat met dubbele koppeling
Bouwjaar2017
Jaar van aanschaf2017
KM-stand laatst35.000 km
Lezerswaardering: 26%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Het beste compromis

  • 25.000 km

Na 15 jaar in een aantal Espace's overgestapt naar

Twee jaar verder

  • 35.000 km

De pro's en con's op een rijtje:

TEGENVALLEND:
* de turbo lag bij acceleratie bij lage snelheden. Heb me aangewend om de flipper aan het stuur te gebruiken om snel terug te schakelen, maar het blijft behelpen
* te gevoelig gaspedaal: bij acceleratie vanuit stilstand draaien de wielen te snel door.
* ik ben 1.85 m en zit met mijn rechterbeen continu tegen de middenconsole.
* passagiersstoel kan niet in slaapstand - bij mijn uitvoering
* mijn dealer heeft geen benul van de gebruiksmogelijkheden. Vragen blijven onbeantwoord, problemen kunnen ze niet oplossen. Denk dat ik maar de helft van alle opties gebruik.

MEEVALLEND

* de 1.4 TSI 150 pk is voor deze Tiguan perfect
* de afvering is OK. Ik vond de R line wel mooi, maar met de 19 inch velgen is het toch een stuiterbak. Heb gekozen voor 18 inch velgen en de bandenspanning op 2.3. Prima compromis
*ergonomische stoelen zijn perfect. Na tien jaar verschillende Espace fauteuils blijken de hardere Duitse stoelen op lange ritten toch beter (voor mij)
* de "ICT" is prima; navigatie is user friendly, telefoonfuncties (met 2 phones) werkt probleemloos, DAB radio is wat nukkig maar acceptabel.

4,3
  • Betrouwbaarheid
    4
  • Prestaties
    4
  • Comfort
    4
  • Kosten
    5
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Volkswagen Tiguan

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (7)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens