Volkswagen Polo 1.2 12V 65pk Comfortline (2002)

autoreview

Volkswagen Polo
Volkswagen PoloVolkswagen PoloVolkswagen PoloVolkswagen PoloVolkswagen PoloVolkswagen Polo - interieur

Signalement

UitvoeringPolo 1.2 12V 65pk Comfortline
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2003
KM-stand bij aanschaf17.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

"Een man weet niet wat hij mist
Maar als ze er niet is
Weet een man pas wat hij mist"
(De Dijk)

’Creatief’ boekhouden, $9 miljard fraude, 20.000 ontslagen en u wordt bedankt voor de bewezen diensten. En vergeet u niet de sleutels van uw Alfa 156 JTD Sportwagon bij de balie in te leveren?

Solliciteren; gelukkig snel weer een baan gevonden, en men stelt uiteraard ook een lease-auto beschikbaar, dat spreekt voor zich als je Account Manger bent en 65.000 kilometer per jaar voor de zaak moet rijden.

Daar zit het probleem. Ik ben door de Alfa forever verziekt, mijn vrouw zegt dat ik niet moet zeuren, maar kom op zeg! 65.000 km per jaar in een 65pk Polo zonder airco? Dat kan ik de Polo toch niet aandoen?

Terug op aarde. De VW Polo is een prima auto, rijdt met z´n 3 kleppertjes aardig mee, zittingen zijn redelijk goed, afwerking is geweldig, geen kraakje, geen rammeltje, na 47.000 km istie nog als nieuw.
Het enige wat ik mis is een mobiele uitvouwbare douche, want die heb ik wel nodig als ik na 300km rijden bij 29 graden eindelijk bij de klant voor de deur mijn Polo uit glij :-)

PROBLEMEN

Een electriek raammechaniekje en een Bougie-tje.
voor de rest helemaal nada, noppes niente & niets.

Was bij de Alfa wel anders ;-)

7,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

PRIVATE LEASE Volkswagen Polo

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.