Volkswagen Passat Variant 1.4 TSI BlueMotion Techn. Highl. (2012)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Passat Variant 1.4 TSI BlueMotion Techn. Highl. |
---|---|
Versnellingen | 7, Sequentiële Automaat |
Bouwjaar | 2012 |
Jaar van aanschaf | 2012 |
KM-stand laatst | 300 km |
De eerste 300km
- 300 km
Gistermiddag mijn eerste leaseauto opgehaald bij de dealer. Omdat ik bij de keuze voor de auto veel heb gehad aan de gebruikers reviews hier op autoweek.nl heb ik besloten iets terug te doen en ook een review te schrijven.
Opties zijn:
- executive pakket
- telefoonvoorbereiding premium
- asbak+aansteker
- 35% getint glas achter
- metallic lak, kleur Black Oak Brown.
Uit het boekje besteld. Kleur is nieuw en was ten tijde van bestellen medio november nog niet in het echt te zien op een passat. Met de kleur ben ik erg tevreden. Staat hem goed in combinatie met de vele chroomaccenten.
Na 300km kan ik nog weinig opmerkingen maken over de auto, dat komt nog. Wel voelt alles zeer goed aan, rijdt het uitstekend en ben ik onder de indruk van de prestaties van dat kleine motortje en de dsg.
Over 9.700 kilometer meld ik mij weer.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren