Volkswagen Golf GTI (1989) #2

autoreview

Volkswagen Golf GTI

Signalement

UitvoeringGolf GTI
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1989
Jaar van aanschaf2003
KM-stand bij aanschaf260.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Onverwoestbare auto, hij heeft inmiddels 280.000 kilometer gelopen, en dat zie je niet veel met een oude benzinemotor, zeker niet bij een GTI. Hij is nog altijd even sportief als nieuw en doet vele nieuwe auto´s in het stof bijten. Voorwaarde hiervoor is natuurlijk dat hij op z´n tijd een onderhoud krijgt en dat hij eerst warm gereden wordt (olietemp. +/- 90°C) alvorens hij in hoge toeren gegooid wordt. Dit laatste wordt veel vergeten en is de doodsteek voor een GTi. Er wordt van de 8v (code PF & PB) gezegd dat het een van de beste GTI motoren is, en dat geloof ik best.

Een GTi kost natuurlijk veel aan onderhoud en verbruik, maar daar kies je voor als je GTI wil rijden.

PROBLEMEN

Sinds ik hem heb, heb ik er nog niet echt veel problemen mee gehad.

De katalysator is vervangen en er steekt een nieuwe uitlaat onder.

De veel voorkomende kwaaltjes zijn:
- roest aan de het middenste ruitenwissergat
- klepstoters en klepsteelrubbers die verslijten.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Volkswagen Golf

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.