Volkswagen Golf Cabriolet 1.8 90pk Trendline (1998)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | Golf Cabriolet 1.8 90pk Trendline |
|---|---|
| Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 1998 |
| Jaar van aanschaf | 2001 |
| KM-stand bij aanschaf | 7.500 km |
| KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Hiervoor huurde ik vaak cabrio’s. De tweezitters waren gaaf, maar 3 personen kunnen er niet in. Zo heb ik VW gekozen boven Peugeot en Renault, ondanks mooiere styling, maar (dacht ik) betere kwaliteit.
Deze auto viel op vanwege de lage km-stand. Ik ben dus gaan kijken en was gelijk verliefd geworden. De kleur is heel apart (Jazz Blue), maar de meningen lopen uiteen. Of ze vinden hem bloedmooi (zonder kap) of spuuglelijk.
De testrit beviel mij goed (het was mooi weer) en er was een koper meer geinteresseerd. Nadeel, geen elektrische ramen, maar dan gaan die ook niet zo snel kapot, dacht ik. Na 3 jaar, begin ik echter de luxe wel te missen en heb elektrische afstandsbediening laten monteren op sloten.
Toen was er ook een High Line, donkergroen metallic, met dito dak (stof) te koop, maar 10000 gulden (2001) duurder!
Ook de stoffen bekleding (blauw met zwarte tekens, lijken poppetjes) vond ik heel mooi.
Motor was mij snel genoeg (90 pk), want mijn diesel had 75 pk. Nu echter niet meer (minimaal 100 pk)!
PROBLEMEN
Lak vind ik nogal kwetsbaar. Er zat vogelpoep op en die was al een dag gaan drogen in de zon. En ik ging het alleen met vochtig toiletpapier te lijf...Krassen!
Nu is de auto naar een poetsbedrijf geweest en het resultaat is prima! Nu nog mooi weer...
Snelheidsmeter defekt bij 30 000 km (4 jaar)
Slot aan linkerdeur stuk (inbraak?). Bij aankoop was inbraakschade aan achterslot reeds gemaakt!
Verder alleen kleine dingen (achterlampje stuk, akku, band lek).
Grootste reparatie : waterpomp
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.





Lezersreacties (0)
Reageren