Volkswagen Golf 1.9 TDI 115pk Highline (2000)

autoreview

Volkswagen Golf 1.9 TDI 115pk Highline (2000)

Signalement

UitvoeringGolf 1.9 TDI 115pk Highline
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2000
Jaar van aanschaf2011
KM-stand bij aanschaf153.500 km
KM-stand laatst169.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

  • 154.000 km

Sinds kort rijd ik deze Golf voor woon-werk verkeer. Ik was op zoek naar een golf tdi met de volgende eisen ; Meer dan 90 pk maximaal 180dkm en electrische ramen. Deze golf voldeed aan alles. Een Highline met 115 pk en pas net 150dkm op de teller. Hij stond bij een handelaar in de buurt van Hogeveen. Zelf woon ik in de buurt van Nijmegen dus een leuk ritje. Er zit een schroefsetje onder en hele brede velgen 255 achter. Staat wel leuk maar voor mij te. Ondertussen heb ik een nieuw setje besteld met een normalere maat 225 en wel de Rs6 velg (brede 5 spaak)

Het rijden.

Door de schroefset is de auto stug maar wel direct. Je levert enorm in op comfort en krijgt er veel meer gevoel met de weg voor terug. Zelf zou ik nooit meer een schroefsetje kopen , die tijd heb ik gehad. Het zit erop en ik kijk wel of het blijft bevallen.

Het verbruik.

Ik rij nu 1;18. Dat is snelweg en stadsverkeer door elkaar. Kijken of het veel gaat schelen met de nieuwe velgen binnenkort.


Verder een apk laten doen en nieuwe remblokken voor. Remlichtje is al kapot geweest en nu het dimlicht.

Prestaties

Lekker blok!

Je rijdt snel te hard, de auto nodigt echt uit tot hard rijden. Een minpunt; je moet wel heel snel terug naar de eerste versnelling bij een drempel o.i.d.
Maar je kunt er ook lekker zuinig mee ruiden door de 6-bak

Geluid

De auto heeft echt het ouderwetse diesel geluid als je ernaast staat maar de auto is goed geisoleerd zodat je er binnen weinig van meekrijgt.

Het staat niet zo mooi maar ik heb een trekhaak nodig dus ook die komt volgende week

Te koop

  • 169.000 km

Geen problemen met deze auto te melden. Maar toch begint het te kriebelen om iets ander te kopen. Ik ben nu bezig met een Audi A3 van bj 2001. Dus de Golf komt te koop te staan.

7,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Volkswagen Golf

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.