Volkswagen Golf 1.6 Highline (1999) #2

autoreview

Volkswagen Golf
Volkswagen GolfVolkswagen GolfVolkswagen GolfVolkswagen GolfVolkswagen GolfVolkswagen Golf - interieurVolkswagen Golf - interieur

Signalement

UitvoeringGolf 1.6 Highline
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1999
Jaar van aanschaf2019
KM-stand bij aanschaf150.000 km
KM-stand laatst189.400 km
Lezerswaardering: 35%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

veel problemen

  • 189.400 km

Ik heb deze Golf 4, 1.6 3 jaar geleden gekocht, maar erg veel problemen mee gehad. Eerste dag dat ik ermee reed ging gelijk mijn dynamo kapot en gelukkig werd dat vergoed door de garage waar ik hem kocht, maar dit was het eerste probleem van vele problemen. Schokdempers meerdere keren moeten vervangen, schakelbak in de soep, linker en de rechterkant van portiek water dicht moeten maken en laten drogen want tijdens het regenen kwam het water via de portiek binnen en was de ruimte achter de rijders stoel en bijrijders stoel zeiknat. Bobine meerdere keren kapot, remschijven liepen meerdere keren vast en moesten de remklauwen volkomen vervangen worden. Dus ja om te zeggen dat ik het een fijne auto vind nee niet echt, veel te veel problemen. Richting rijcomfort is het ook niet zo, de dempers en vering zijn onwijs stijf, en heb al meerdere keren naar de garage gegaan om te kijken wat ze eraan kunnen doen maar ze konden er helaas heel weinig aan doen. Nu zitten er wat duurdere dempers erin maar dat maakt ook weinig uit. Afgelopen 3 jaar is het een behoorlijke kostenpost geweest om alles te repareren €4000.-. Misschien is het de leeftijd of ik heb gewoon veel pech met deze auto, maar als ik zo alles online kijkt op de golf 4 ben ik niet de enige die deze problemen heeft. Dus als je mij vraagt of ik nog eens een volkswagen zou kopen, zou ik nu nee zeggen.

2,3
  • Betrouwbaarheid
    2
  • Prestaties
    3
  • Comfort
    3
  • Kosten
    1
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

PRIVATE LEASE Volkswagen Golf

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (7)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens