Volkswagen Golf 1.6 TDI 105pk Trendline (2009)

autoreview

Volkswagen Golf 1.6 TDI 105pk Trendline (2009)

Signalement

UitvoeringGolf 1.6 TDI 105pk Trendline
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2009
Jaar van aanschaf2012
KM-stand bij aanschaf47.820 km
KM-stand laatst67.400 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Wat een verbetering

  • 48.598 km

Onze Ford Focus was met zijn 12 jaar niet de jongste meer maar motorisch nog in goede staat. Toch besloten hem weg te doen omdat er het laatste jaar regelmatig wat aan mankeerde. Dus zijn we op het gemak eens rond gaan kijken wat er binnen ons budget viel, aangezien ik al heel erg lang gecharmeerd ben van de Golf heeft onze zoektocht zich heel erg toegespitst op deze auto.

Via internet vonden wij een mooie Golf in Venlo (wij wonen zelf in Vlissingen).
We zijn er wezen kijken en waren eigenlijk meteen verkocht, en zijn na inspectie en proefrit overgegaan tot koop.
Afgesproken dat we hem een week later op zouden halen en onze ford daar achter zouden laten.

Na een lange week van wachten zijn we hem dan eindelijk op gaan halen. Na de gebruikelijke rituelen zijn we de kinderstoelen en dergelijke over gaan zetten en zijn we weer huiswaarts gegaan.

Bij het rijden valt meteen op hoe stil deze auto is in vergelijking met onze vorige auto. Auto is erg comfortabel en kan vlotjes meekomen in het verkeer. Ook het ingebouwde radio/navigatiesysteem (RNS510) is een echte verademing. Ook is de ruimte binnenin aanzienlijk beter dan in de Ford. Ik ben zelf behoorlijk lang dus staat de stoel een eind naar achter, in de Ford zat onze zoon (3 jaar) dan met zijn voeten in mijn rug.
In de golf heeft hij meer dan genoeg ruimte over. Ook de andere 2 kinderen hebben meer dan genoeg ruimte op de achterbank.
Dan de kofferbak: wat is het heerlijk om eindelijk een greep te hebben om hem te openen, niet meer dat gestuntel met een sleutel!!!!
De kofferruimte is ook beter te bereiken door de rechte opening, dit liep bij de Ford een beetje rond af.

Hier dan nog wat gegevens over de door ons gekochte golf:

Uitvoering: 1.6 TDI Bluemotion Trendline
Extra's: Sportstoelen, RNS510 systeem, getint glas achter, 18 inch lichtmetaal.

Ik zal later de review nog updaten aangezien de auto nog geen week in ons bezit is.

Dag Golf! :(

  • 67.400 km

Na lang wikken en wegen hebben we besloten de Golf in te gaan ruilen voor een wat geschiktere gezinswagen.

Na de geboorte van onze dochter zijn we aanzienlijk minder grote afstanden gaan rijden dus was een diesel niet geschikt meer voor ons. Daarom besloten de Golf maar weg te doen nu hij nog in prima conditie was.

Ook met het oog op 3 opgroeiende kinderen gekozen voor meer ruimte, opgepropt zitten wil niemand natuurlijk.

7,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.