Volkswagen Golf 1.6 16V Trendline (2001)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Golf 1.6 16V Trendline |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2001 |
Jaar van aanschaf | 2006 |
KM-stand bij aanschaf | 90.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Als 21 jarige heb ik mijn eerste auto gekocht.
Dit is dus de Golf geworden, ondanks dat het dure auto’s zijn heb ik er toch voor gekozen. Vooral omdat ik er ca. 6 jaar in wou gaan rijden en ik het belangrijk vond dat de auto er altijd representatief uit zou blijven zien. Verder ben je naar mijn mening bij een volkswagen verzekerd van een degelijke, probleemloze auto.
Mijn Golf was trouwens een Edition uitvoering (stond niet in de lijst van Carbase) wat inhoud: climatronic, cruise control, 4 electrische ramen, 8 speakers, highline achterlichtunits, 16’ wielen.
Uiteindelijk heb ik de auto niet lang gehad, niet omdat hij niet goed beviel maar omdat ik van werk veranderde. Bij die (buitendienst) functie hoorde ook een auto van de zaak, dus de golf moest eruit.
In de 9 maanden dat ik hem heb gehad, heb ik er echt van genoten. Het was voor mij een mooie, comfortabele, luxe en redelijke snelle auto met ruimte genoeg om 4 mensen in te vervoeren.
PROBLEMEN
Ik heb de auto gekocht bij een renault dealer met 6 maanden bovag garantie.
In die 6 maanden is het volgende gebeurd:
- Bedieningspaneel climatronic vervangen omdat sommmige toetsen niet meer reageerde.
- gasklephuis gereinigd omdat de auto slecht stationair liep als deze warm was.
Beide problemen zijn vakkundig opgelost en ik kreeg altijd netjes kostenloos een leenauto mee.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren