Volkswagen Golf 1.6 16V (2002)

autoreview

Volkswagen Golf 1.6 16V (2002)

Signalement

UitvoeringGolf 1.6 16V
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2015
KM-stand bij aanschaf168.000 km
KM-stand laatst173.000 km
Lezerswaardering: 75%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Aankoop auto

  • 168.000 km

Op zoek gegaan naar een Volkswagen golf 4 een auto die ik altijd al mooi gevonden heb en nog steeds erg mooi vind. (misschien wel de mooiste golf ooit gemaakt)

Na lang zoeken op internet een mooie golf gevonden met niet al te veel kilometers 168.000 km. De auto zag er goed uit wat kleine krasjes en het interieur was nog helemaal strak. Distributieriem is bij 123.000 vervangen.
De auto is voorzien van elektrische ramen, airco, cruisecontrol, xenon verlichting. Radio (cd/ dvd speler, sd kaart, i pod aansluiting) met 6 luidsprekers en je kan je telefoon met bluetooth verbinden om te bellen.

De auto rijdt en schakelt goed alleen brand het airbag lampje brand. De auto laten nakijken door een vriend en hij kon het airbag lampje helaas ook niet uitlezen. Volgens hem is het een sensor die defect is. Het zou wel paar honderd euro kosten om het te laten maken. Maar kan er gewoon mee rijden en het is geen apk afkeurpunt.

verder heb ik in een half jaar tijd 3 keer olie bijgevuld. de board computer geeft gelukkig goed aan als het oliepeil laag is.

Ik ben verder wel tevreden over het vermogen. Het is geen snelle auto maar wel redelijk zuinig. Binnen bebouwde kom 1 op 12 en op de snelweg 1 op 16.

APK en Klein onderhoud

  • 173.000 km

Auto gebracht bij de garage voor APK en kleine onderhoudsbeurt laten uitvoeren.

- Achterremblokken vernieuwd
- Lampjes middenconsole vervangen
- airco laten vullen
- rechtsvoor stuurkogelhoes vervangen
- de CO uitstoot was te hoog dus hij heeft wat moeten reinigen en monteren aan de uitlaat.


De kosten voor onderhoud en apk waren in totaal 340 euro. Hopelijk nog vele kilometers te maken in de Golf.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Volkswagen Golf

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.