Volkswagen Golf 1.3 (1986)

autoreview

Volkswagen Golf

Signalement

UitvoeringGolf 1.3
Versnellingen4, Handgeschakeld
Bouwjaar1986
Jaar van aanschaf2000
KM-stand bij aanschaf170.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Dit was mijn eerste auto. Ook al sinds geruime tijd niet meer in mijn bezit.

Voordelen:
- Degelijk
- Lage onderhoudskosten
- Stevige stoelen
- Redelijk goeie vering
- Veel ruimte voorin
- Je komt goed mee in het dagelijks verkeer

Nadelen:
- Saai van binnen en van buiten
- Inbraakgevoelig (2x meegemaakt)
- Je komt goed mee tot 80km per uur, op de snelweg ben je niks
- 4 versnellingen, toch 1 te weinig
- Het schijnt dat als je hem in de achteruit wil zetten moet indrukken? Niks van gemerkt. Maar dat kan aan de vorige gebruiker liggen


Een goeie auto om mee te beginnen, maar als je wat comfort, luxe en wat meer pit wil dan moet je echt een andere nemen.

PROBLEMEN

Bezinepomp vervangen, van beide ramen het mechanisme stuk, nieuwe achterdemper.

6,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

PRIVATE LEASE Volkswagen Golf

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.