Volkswagen Golf 1.2 TSI 105pk BlueMotion Techn. Comfortline (2011)

autoreview

Volkswagen Golf
Volkswagen GolfVolkswagen GolfVolkswagen GolfVolkswagen GolfVolkswagen GolfVolkswagen GolfVolkswagen GolfVolkswagen GolfVolkswagen GolfVolkswagen GolfVolkswagen Golf BlueMotionVolkswagen Golf BlueMotionVolkswagen GolfVolkswagen GolfVolkswagen GolfVolkswagen GolfVolkswagen Golf

Signalement

UitvoeringGolf 1.2 TSI 105pk BlueMotion Techn. Comfortline
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2011
Jaar van aanschaf2011
KM-stand bij aanschaf14 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Eerste 1000 km

Alom verbazing bij alle inzittenden: wat is-ie stil! Zeker in z'n zes, lekker 100 kabbelend op de snelweg op de c-control, je hoort alleen de banden ruisen over het asfalt.
Ik was een diesel gewend en dan nog een SDI, dus qua acceleratie is dit geen vergelijk. Ik moest er erg aan wennen - beetje gas en je stuift weg.
Ik ben 190+ maar kan mijn stelten meer dan prima kwijt, zonder het stuur te raken. Stoel en stuur in hoogte instelbaar, da's ook erg makkelijk als je echtgenote 30 cm kleiner is.
Verder maak ik er een sport van zo zuinig mogelijk te rijden. Opvallend: in z'n 5 bij 40 km/u is-ie op zijn zuinigst, ik haal dan 1op28! Maar goed, bij deze snelheden pak ik liever de racefiets. Maar bij 80 haalt ie ook makkelijk 1 op 22, bij 120 nog krap 1:20, maar daarboven gaat het hard achteruit. Maar goed, wie een BlueMotion kiest, is toch niet van het kaliber plankgassen... toch? Met de eerste volle tank heb ik bijna 1100 km gereden, gemiddeld verbruik 1 op 19,2. Maar daarbij heb ik wel "het nieuwe rijden" in optima forma in acht genomen. Dus nooit snel opgetrokken en maximaal 120 km/uur.
Betrouwbaarheid kan ik nog niets over zeggen (maar moet dat toch invullen...)

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Volkswagen Golf

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.