Toyota Corolla Wagon 2.0 D4-D Linea Sol (2004)

autoreview

Toyota Corolla Wagon
Toyota Corolla WagonToyota Corolla WagonToyota Corolla WagonToyota Corolla - interieurToyota Corolla - interieurToyota Corolla - interieur

Signalement

UitvoeringCorolla Wagon 2.0 D4-D Linea Sol
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2004
Jaar van aanschaf2005
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Eens in de zoveel tijd is het dan weer zover. Er moet een nieuwe (lease)auto komen. Het is voor mij de sport gewest om voor zo weinig mogelijk geld een degelijke, betrouwbare auto proberen te vinden met zoveel mogelijk ’snufjes’.
Aangezien de caravan ook elk jaar weer mee op sleeptouw meegenomen moet worden, is het prettig om met het hele gezijn (4 pers) met wat bagage op reis te kunnen. De keuze voor mij is gevallen op een Corolla Wagon met een krachtige diesel motor in het vooronder. De proefrit. Ruim voldoende om met 4 personen in te zitten en de (vakantie)bagage kan ook nog mee. Wegligging is ruim voldoende (ik ben niet zo"n scheurijzer). Motorisch vind ik deze fijner dan die van de VW en hij is nog stil ook. Deze uitbvoering zit vol met nuttige ’snufjes’ die bij een ander merk apart bijgekocht moeten worden. De zitpositie is duidelijk anders, ik zit er goed in maar de VW zat beter. Deze was dan ook voorzien van sportstoelen die aan alle kanten in te stellen zijn. Kortom deze is het geworden. Mijn Golf Variant bij de dealer achter gelaten en met de eerste kilometers begonnen. Nu iets meer dan een week in deze auto gereden te hebben en ruim 1200 km achter me gelaten te hebben heb ik inmiddels mijn stoelinstellingen gevonden en kan maar een ding zeggen. Toppie. Zeker als ik het financiele plaatje erbij haal. Als ik een vergelijkbare VW zou aanschaffen was ik ruim 5000 Euro meer kwijt geweest. Ondanks dat de auto minder ’smoelt’ een zeer complete en fijne auto.

PROBLEMEN

Geen.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

PRIVATE LEASE Toyota Corolla

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.