Toyota Corolla Liftback 1.6 GTi (1990)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Corolla Liftback 1.6 GTi |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1990 |
Jaar van aanschaf | 2022 |
KM-stand bij aanschaf | 111.551 km |
KM-stand laatst | 115.025 km |
De eerste kilometers
- 115.025 km
Ik heb deze wagen gekocht nadat een verzamelaar mij deze had aangeboden tegover mijn oude Camry V10 model. Ik heb dit aanbod enthousiast aangenomen en heb de wagen uit de stalling gered!
Eenmaal uit de schuur en op werk neergezet heb ik moeten wachten totdat de wagen op kenteken kwam te staan. Deze komt namelijk uit Zwitserland, en staat al een paar jaar hier in Nederland zonder op kenteken gezet te zijn. Ondertussen APK klaargemaakt (alleen remblokken en schijven voor vervangen, die waren te erg verroest). Vlekkeloos door de APK en ik mocht gaan rijden. Tijdens het wegrijden viel de motor plotseling uit en bleek dat de bobinekabel was vervangen door een stroomdraad voor in de muur omdat de originele was doorgeknaagd door marters. Had echter niet de goede bobinekabel gekocht, maar na het samenknijpen van die kabel hebben we met ductape een perfect passende kabel weten te maken. Na 3500km rijdt dat nog steeds goed, en ondertussen is het type kabel wat ik zoek nog niet gevonden. Auto na de APK een beurt gegeven en nog steeds geen problemen. De motor verbruikt geen druppel olie.
Opties:
-electrisch open dak
-electrische ramen
-stuurbekrachtiging
-verstelbaar stuur
GTi Liftback uitvoering
1.6L 125PK
De auto gaat binnenkort weer de stalling in om aan de buitenkant van de wagen te werken. Er zit roest was weggehaald moet worden en er maag een nieuwe laag lak overheen, maar voor de rest is de wagen top in orde. Op naar nog vele kilometers!
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.