Toyota Corolla 1.3 Linea Terra (1998)

autoreview

Toyota Corolla

Signalement

UitvoeringCorolla 1.3 Linea Terra
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1998
Jaar van aanschaf2006
KM-stand bij aanschaf87.500 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Echt weer een zeer goede auto van Toyota.
Er ligt een pittig motortje in dat uitstekend loopt voor een 1,3 motor. Zeker niet langzaam en luidruchtig voor een kleinere auto.
Koferbak is lekker groot vooral met de achterbank omlaag geklapt. Alleen beenruimte achterin is wat minder omdat het een coupé is. Hij wordt ook maar als tweede auto gebruikt door ons en we zijn maar met z’n tweeën.
Hij is ook lekker zuinig voor zijn prestaties en gewicht ongeveer 1 op 14,5 binnen door.
Ik vind dat hij echt een goede en vertrouwde wegligging heeft van een zwaardere auto. Daardoor voel je er ook veiliger in vind ik.
Hij schakelt en stuurt en remt ook lekker soepel.
Stationar toerental moet je echt wel goed luisteren of de motor wel draait zo mooi rustig loopt ie dan.
Kortom zeker een aanrader als u een auto zoekt in die klasse.
Toyota is mischien wel iets duurder in aanschaf dan andere auto’s maar dan heb je wel een auto zonder problemen. En met een minimaal onderhoud.
En je krijgt er uiteindelijk als je hem weer een keer weg doet er ook weer meer voor terug dan voor de meeste andere auto’s.

PROBLEMEN

Tot nu toe nog geen naar 4500 kilometer meegereden.
Met mijn andere Toyota trouwens ook niet en onze vorige Toyota’s.
Daarom komt er bij mij ook nooit meer iets anders erin dan Toyota of Lexus.

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Toyota Corolla

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.