Toyota Carina E Stationwagon 1.8 GLi (1997)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | Carina E Stationwagon 1.8 GLi |
|---|---|
| Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 1997 |
| Jaar van aanschaf | 2006 |
| KM-stand bij aanschaf | 164.000 km |
| KM-stand laatst | 235.000 km |
zeer betrouwbare auto
- 235.000 km
Deze auto bevalt uitstekend, ik herken wel het verhaal over de verstuivers, maar heb daar nog niets aan gedaan
rijdt inderdaad standaard rond de 1:14 en lange stukken nog zuiniger
geen olieverbruik
wel nieuwe radiateur zelf ingezet
zelf ruitenwissermechaniek 'hersteld' dwz niet vervangen maar dmv boutjes en plaatjes blijft het kogelmechaniek keurig op z'n plaats (instructie heb ik van internet afgehaald)
Heb er nu in 4 jaar tijd bijna 70.000 km mee gereden zeer comfortabele reisauto. ik heb ook niet zo'n behoefte aan 'scheuren' hoop de 300000 km te halen ...we zullen zien
ik laat hem keuren en dan meteen even nakijken maar tot nu toe geen problemen...handrem komt inmiddels wat hoger nu en tzt zullen de remschoenen wel aan de beurt zijn uitlaat ook nog origineel en niet gaar!
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lees ook

Toyota Carina E Wagon 1.8 GLi - 1997 - 463.088 km - Klokje rond

De Kia EV4 bewijst naast de Renault Scenic dat hij een goede EV is, maar niet in alles beter

Test: Volkswagen ID3 GTX - Met de wetenschap dat er een GTI komt begrijpen we 'm beter

Deze topklasse limo's uit de jaren 1950-1980 stijgen nog wel in waarde
