Suzuki Baleno Wagon 1.6 GLX (1996)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | Baleno Wagon 1.6 GLX |
|---|---|
| Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 1996 |
| Jaar van aanschaf | 2001 |
| KM-stand bij aanschaf | 99.000 km |
| KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
De Baleno is mijn vierde Suzuki. Dit geeft tevens voor mij de betrouwbaarheid aan. Vanaf 2001 rij ik probleemloos met deze auto. De Baleno is goed afgewerkt weinig grote spleten en kraak/rammel-geluiden. Eén van de weinige auto’s in deze prijsklasse die toen al airco had. Suzuki staat bij mij bekend als technisch zeer betrouwbaar. Met 156.000km op de teller is olie verbruik nog steeds nihil ondanks een stevige rijstijl. Een paar mindere punten zijn de kleine bagageafdekzeil, niet goedsluitende linker voorportier raam en het bladderen van de ’chroom’grill. Al met al een ruime betrouwbare gezinsauto met lage kosten.
Zijn uiterlijk heeft gezorgd voor zijn ondergewaardeerde imago. Als de airco voluit aanstaat merk je dat in het rijgedrag van de auto, de motor houdt dan geregeld in. Op de eco-stand is dit inhouden minder. Gemiddeld verbruik 1:14.
Bestuurders langer dan 1.85 hebben weinig beenruimte.
PROBLEMEN
Weinig technische problemen. Bij 150.000 is de waterpomp vervangen. Voor de rest het normale werk zoals banden, accu, .e.d. De distributieriem vervangen bij 100.000 zoals voorgeschreven.
zoals hierboven al beschreven het linkervoorportierraam sluit niet goed, dus windgeruis tot gevolg en iele ophanging afdekzeil (zelf gerepareerd).
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.

Lezersreacties (0)
Reageren