Subaru Legacy Touring Wagon 2.5i Comfort Pack (2004)

autoreview

Subaru Legacy Touring Wagon
Subaru Legacy Touring WagonSubaru Legacy Touring WagonSubaru Legacy Touring WagonSubaru Legacy Touring WagonSubaru Legacy Touring WagonSubaru Legacy - interieur

Signalement

UitvoeringLegacy Touring Wagon 2.5i Comfort Pack
Versnellingen4, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2004
Jaar van aanschaf2013
KM-stand bij aanschaf139.500 km
KM-stand laatst140.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Aanschaf Subaru Legacy Outback 2.5 AWD AUT.

  • 140.000 km

Auto aangeschaft bij CB Auto's in Alphen a/d Rijn. Prima service en fijn geholpen. Lijstje opgemaakt met zaken die nog aandacht verdienden.
Bij aflevering bleek dat de auto tiptop in orde was. Motorcompartiment was vreselijk vies bij eerste kijk en er zaten behoorlijk wat butsen in de lak. Ook de velgen waren erg beschadigd en aan het 'ontvellen'.
CB heeft dat allemaal erg goed schoon gemaakt en laten bijwerken en heeft ook de velgen laten spuiten. Mooie look met originele velgen en dikke sloffen er onder.

Wat nog wel aandacht vraagt is de centrale portiervergrendeling. Beide deuren links worden niet meegenomen. Volgens Subaru Den Haag een electronisch probleem (zit achter de radio console); volgens CB de motortjes in de deur. Wordt nog aan gewerkt. (Is dat trouwens een typisch Subaru-probleempje?).

In de zomer naar grens Beieren, Tjechië, Oostenrijk gereden. Prima auto; erg comfortabel en heel erg stil........

Na de vakantie banden laten vervangen (door wat spijkers heengereden op de autobahn.....pffff). Banden waren ook aan vervanging toe en drie van de vier teveel uitgedroogd. Dus Michelins (Primacy 3/R17) er onder laten leggen bij onze dorpsgarage. Zo ziet de Soeb er nog beter uit.

Verbruik ligt tussen de 1:10 en 1:13,5 . De laatste uitslag uiteraard op de snelweg bij lange ritten. De boordcomputer houdt alles prima bij. En geeft ook de tussenverbruiken aan.

Update 145000

Er blijken een paar drukkers onder de beschermingsplaat van de motorkap te zijn losgeschoten. Die iig even aangevuld. Verder de auto een grote schoonmaakbeurt gegeven en olie gechecked. Ging wel 2 liter bij, maar ik moet eerlijk zeggen dat ik bij aanschaf geen controle op olie had gedaan. Kennelijk heeft de auto daar niet echt onder geleden.

Als CB de portiermotortjes vervangen heeft (was even aan de aandacht ontsnapt van hen en mij), dan gaat de auto naar de dorpsgarage voor een APK, grote beurt, check op de airco en schokbrekers en vervangen van de gebruikelijke filters, olie, enz.

En dan van de zomer op naar Frankrijk. Kijken hoe deze Outback het daar doet. Ik heb ju al veel plezier van de AWD en zal in Frankrijk ook nog wel een keer van de verharde weg afgaan. Dat wordt vast genieten!

Ik houd jullie op de hoogte van de ervaringen. De volgende keer zal ik wat foto's plaatsen (kan niet snel vinden hoe dat gaat bij deze site).

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (7)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.