Skoda Octavia 1.9 TDI Elegance (2005)

autoreview

Skoda Octavia
Skoda OctaviaSkoda OctaviaSkoda OctaviaSkoda OctaviaSkoda OctaviaSkoda OctaviaSkoda OctaviaSkoda Octavia - interieurSkoda Octavia - interieurSkoda Octavia - interieur

Signalement

UitvoeringOctavia 1.9 TDI Elegance
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2005
Jaar van aanschaf2010
KM-stand bij aanschaf197.000 km
KM-stand laatst198.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

  • 198.000 km

Na de afgelopen 4 jaar in een 206 gereden te hebben nu een tweedehands Octavia uit 2005 gekocht.

Heb de afgelopen 2 jaar een vrijwel dezelfde Octavia gehad als lease auto maar nadat de leasetermijn eropzat besloten om niet meer te leasen maar dit bedrag uit te laten betalen.

De "nieuwe" auto bevalt erg goed. Er staat nu bijna 2 ton op maar dat is bijna nergens aan te merken. Her en der een kleine beschadiging in de lak en een deuk in de deur waar je je elleboog neerlegt (hebben we bij diverse octavias gezien die we bekeken hebben)

De motor is erg soepel. "nadeel" is dat je amper merkt dat je nog in z'n 4 op de snelweg rijd. Is me al vaak overkomen dat ik "vergeet" door te schakelen.
Heb direct een parrot 9200 ingebouwd in het asbakje. Past perfect.

Bedoeling is om de auto de komende jaren zo'n 20.000 per jaar te laten maken dus zullen nog genoeg updates volgen.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Skoda Octavia

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.