Skoda Octavia 1.6 Ambiente (2003)

autoreview

Skoda Octavia
Skoda OctaviaSkoda OctaviaSkoda OctaviaSkoda OctaviaSkoda OctaviaSkoda OctaviaSkoda OctaviaSkoda Octavia Combi 1.6 AmbienteSkoda Octavia Combi 1.6 Ambiente

Signalement

UitvoeringOctavia 1.6 Ambiente
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2003
Jaar van aanschaf2003
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Bij Toyota kon ik geen goede inruilprijs krijgen voor mijn Toyota Corolla liftback 1.6. Ik kwam bij toeval bij een Skoda-dealer naar een andere auto kijken (geen Skoda).
Mijn nieuwsgierigheid werd gewekt bij het bekijken van de Octavia, proefritje gemaakt, hij reed heerlijk.
Door een goede inruilprijs bij de Skoda-dealer voor mijn Toyota heb ik het gedurfd een auto met een wat negatief imago, de Octavia Ambiente 1.6, te kopen. Nu na 1,5 jaar wil ik geen andere meer hebben. Rijd prima, stabiel, degelijk, veel gebruikstoepassingen voor relatief weinig geld.
De Octavia trekt met gemak mijn Beijerland caravan met een totale massa van 1150 kg. Ten opzichte van de Corolla heeft hij bij hogere snelheden wat minder vermogen. Maar waar kun je behalve in Duitsland nog gebruik maken van dat vermogen.
Bij de introductie van het nieuwe model bleek dat de marktwaarde van deze auto ook wel goed zit. Ik heb hem nu al weer ingeruild voor de nieuwe Octavia welke in febr. 2005 pas geleverd kan worden. De nieuwe Octavia is van alle gemakken voorzien en rijdt grandioos.
Kortom alleen maar lof voor deze auto ondanks het logo van Skoda op de auto. Mijns inziens zijn alle mensen die VW of Audi kopen alleen maar gek op het logo op hun auto.
In dit geval een duur logo.

PROBLEMEN

geen enkel probleem

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.