Skoda Fabia 1.9 TDI Comfort (2000)

autoreview

Skoda Fabia
Skoda FabiaSkoda FabiaSkoda FabiaSkoda Fabia - interieurSkoda Fabia - interieur

Signalement

UitvoeringFabia 1.9 TDI Comfort
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2000
Jaar van aanschaf2004
KM-stand bij aanschaf50.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Bij aanschaf van mijn wagen 1.5 maanden geleden wou ik een auto die zowel betrouwbaar als zuinig was, op die manier zou ik een minimum aan kosten hebben. Ik koos, om aan deze eisen te voldoen, voor de Skoda Fabia 1.9 TDI. Een skoda omdat het een VAG-product is en zoals men dus zegt heel betrouwbaar. En een 1.9 TDI omdat deze motoren zeer weinig verbruiken, meer dan voldoende prestaties neerzetten en dan nog eens betrouwbaar zouden moeten zijn. Persoonlijk vind ik het design meer dan geslaagd, en ook vanbinnen ziet het er allemaal heel degelijk uit. Over mijn dealer ben ik heel tevreden, ik heb namelijk ook al een zeer "close"-band met hem opgebouwd in die korte periode.

PROBLEMEN

Nu na 1.5 maanden ben ik al meer dan 6 keer bij de dealer geweest voor verschillende uiteenlopende problemen. Dit is dus minstens 1 keer per week. Het eerste mankement kwam ik al tegen na de eerste poetsbeurt, zoals het hoort te gebeuren bij een nieuwe auto. De electrische voorruit die tot op dat moment zeer behoorlijk had gewerkt weigerde dienst en het hele mechanisme moest dus vervangen worden.
Nog geen week later stond ik al weer bij mijn dealer, deze maal omdat de auto soms veel vermogen leverde en dan weer weinig. De luchtmassameter had het begeven.
Vervolgens stond ik elke week weer bij mijn dealer om de volgende dingen te laten repareren: bekleding in rechter en linker achterdeur werd vochtig, rechterachterruit lekte, de linker achterruit weigerde naar onder of boven te gaan, trillingen in het dashboard en in alle deuren waar herstellingen zijn gebeurd, en er is momenteel een nog niet achterhaald probleem met de airco.

5,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

PRIVATE LEASE Skoda Fabia

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.