Seat Toledo 1.9 TDi 110pk Signo (2001)

autoreview

Seat Toledo
Seat ToledoSeat ToledoSeat ToledoSeat ToledoSeat ToledoSeat ToledoSeat Toledo - interieur

Signalement

UitvoeringToledo 1.9 TDi 110pk Signo
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2001
Jaar van aanschaf2001
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Na ruim drie jaar in deze auto te hebben rond gereden ben ik binnenkort weer toe aan een nieuwe. Hoewel er diverse sterke concurrenten zijn denk ik weer aan de aanschaf van een Toledo. Ik ben dan ook erg tevreden over deze auto.

Het is gewoon een goede, degelijke auto, mooi afgewerkt, zeer compleet en goed geprijsd, ook in de Lease. Bijzonder is de ruime kofferbak, die wel wat moeilijk toegankelijk is. Nadeel van al die liters achterin is dat eventuele achterpassagiers wat minder goed bedeeld zijn. De 110 pk diesel is misschien ouderwets (geen common-rail) maar wel goed voor uitstekende prestaties. De motor is zuinig bovendien, actieradius is circa 900 km op een volle tank. Wegligging is ook prima doordat hij redelijk stug geveerd is.

Een paar minpunten zijn er natuurlijk ook wel te vinden aan de auto. Zo vind ik de auto nogal gevoelig voor zijwind en word ik regelmatig verblind door een laagstaande zon; een betere vormgeving van de zonnekleppen zou wonderen doen. Ook een ruitenwisser achterop zou niet misstaan. Daarnaast werd de stoelbekleding al na circa 1 jaar minder mooi.

PROBLEMEN

- scheur in buitenste stuur-as;
- losgetrokken ABS sensoren op voorwielen;
- water lekkage in passagiersgedeelte;
- defecte standaard radio (twee maal vervangen);

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.