Seat Leon 1.9 TDi 110pk Stella (2000)

autoreview

Seat Leon
Seat LeonSeat LeonSeat LeonSeat LeonSeat LeonSeat LeonSeat LeonSeat Leon - interieurSeat Leon - interieur

Signalement

UitvoeringLeon 1.9 TDi 110pk Stella
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2000
Jaar van aanschaf2012
KM-stand bij aanschaf137.000 km
KM-stand laatst0 km
Lezerswaardering: 16%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Leuke auto.

Medio juni 2012 de Peugeot weggedaan omdat hij veel storingen begon te geven. Liet je te pas en onpas staan. Was helaas geen storing te vinden.

Zag de Leon staan . De auto kende ik al vanaf het begin dus wist ik wat ik kocht. De km stand voor een diesel was erg gunstig en de auto was keurig onderhouden met boekjes erbij.

Nu twee jaar verder heeft de auto ons nooit laten staan en doet wat ie doen moet en dat is heerlijk rijden. Het is dan geen Peugeot 406 in het rijden maar dit is ook leuk. Motor laten tunen.
Deze auto bevalt ons prima en kan niets opnoemen, behalve wat lekkende in de deuren die niet op tijd zijn schoon gemaakt. Normaal onderhoud en je hebt jaren nog een leuke en sportieve auto die met gemak 220 km/h haalt. Niet dat we het daarom hebben gedaan maar meer voor het caravan trekken en dat doet ie prima door de korte overhang achter de achteras.

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Seat Leon

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.