Seat Leon 1.9 TDi 110pk Stella (2000)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | Leon 1.9 TDi 110pk Stella |
|---|---|
| Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2000 |
| Jaar van aanschaf | 2012 |
| KM-stand bij aanschaf | 137.000 km |
| KM-stand laatst | 0 km |
Leuke auto.
Medio juni 2012 de Peugeot weggedaan omdat hij veel storingen begon te geven. Liet je te pas en onpas staan. Was helaas geen storing te vinden.
Zag de Leon staan . De auto kende ik al vanaf het begin dus wist ik wat ik kocht. De km stand voor een diesel was erg gunstig en de auto was keurig onderhouden met boekjes erbij.
Nu twee jaar verder heeft de auto ons nooit laten staan en doet wat ie doen moet en dat is heerlijk rijden. Het is dan geen Peugeot 406 in het rijden maar dit is ook leuk. Motor laten tunen.
Deze auto bevalt ons prima en kan niets opnoemen, behalve wat lekkende in de deuren die niet op tijd zijn schoon gemaakt. Normaal onderhoud en je hebt jaren nog een leuke en sportieve auto die met gemak 220 km/h haalt. Niet dat we het daarom hebben gedaan maar meer voor het caravan trekken en dat doet ie prima door de korte overhang achter de achteras.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
PRIVATE LEASE Seat Leon
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook

Seat Leon 1.8-20VT Topsport – 2003 – 484.475 km - Klokje rond

Praktijkervaring Seat Leon (2000-2006): definitieve doorbraak

Frappante overeenkomsten tussen eerste Seat Leon Cupra en de Cupra Born

Seat Leon 1.8-20VT Topsport – 2005 – 360.161 km - Klokje Rond





Lezersreacties (0)
Reageren