Seat Leon 1.9 TDi 110pk Sport (2002)

autoreview

Seat Leon
Seat LeonSeat LeonSeat LeonSeat LeonSeat LeonSeat LeonSeat LeonSeat Leon - interieurSeat Leon - interieur

Signalement

UitvoeringLeon 1.9 TDi 110pk Sport
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2002
KM-stand laatst0 km
Lezerswaardering: 16%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Zeer complete auto voor een redelijke prijs, heb zelf de sport uitvoering en vind die te stug geveerd voor rustige ritjes (16’ velgen genomen, maakt hem alleen harder), echter de SUPER stoelen maken het iets dragelijker. Koppel, koppel en nog eens koppel beschrijft de (bekende rode i) motor het beste. Wou hem "chippen", maar dat is achteraf niet nodig, standaard gaat "ie al als en speer. Hiervoor in een Golf IV gereden, en deze heeft een mooier interieur!!! Climate control is verder een absolute aanrader, alswel een middenarm steun. Standaard speakers geven mooi geluid.

PROBLEMEN

Achterbak sluit (nu al) niet makkelijk. Kraakt en piept (naar mijn smaak te) erg.

7,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Seat Leon

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.