Seat Leon 1.8 20VT Sport (2000)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | Leon 1.8 20VT Sport |
|---|---|
| Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2000 |
| Jaar van aanschaf | 2000 |
| KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Ik heb nog nooit een auto gehad die me zo goed bevalt als deze Leon 20VT. Heb hem gechiptuned zodat hij 210 pk en 290 Nm doet. Dit rijdt echt heerlijk. Ik heb er nog nooit iets vervelends mee gehad buiten de linker stoelverwarming welke een half jaar geleden er mee ophield. Motor is stil als hij stil moet zijn, en zachtjes aanwezig als het mag. De power onderin is overweldigend en de top evenzeer. Heb hem op de teller op 250 km/u gehad op een stille morgen op de Afsluitdijk. Op de navigatie gaf hij 235 km/u aan.
Al met al een auto die absoluut voldoet aan de verwachtingen. Nu wachten op de Altea (want huisvader) met gepaste motorisering (2L FSI Turbo 200 pk zoals de nieuwe Golf GTI)
PROBLEMEN
Kapotte bestuurdersstoelverwarming
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
PRIVATE LEASE Seat Leon
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook

Nick zat vroeger als kind in deze snelle Seat Leon van zijn pa, nu is het zijn trotse bezit

Seat Leon 1.8-20VT Topsport – 2003 – 484.475 km - Klokje rond

Praktijkervaring Seat Leon (2000-2006): definitieve doorbraak

Frappante overeenkomsten tussen eerste Seat Leon Cupra en de Cupra Born





Lezersreacties (0)
Reageren