Seat Leon 1.8 20VT FR (2004)

autoreview

Seat Leon
Seat LeonSeat LeonSeat LeonSeat LeonSeat LeonSeat LeonSeat Leon - interieurSeat Leon - interieur

Signalement

UitvoeringLeon 1.8 20VT FR
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2004
Jaar van aanschaf2004
KM-stand bij aanschaf11 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Na een proefrit van 15 minuten viel ik als een blok voor de Leon turbo. Wat een vermogen en wat een uitstraling.
Dat de auto door een Italiaan ontworpen is, is duidelijk. Simpel ontwerp, maar monterlijk uiterlijk. Vooral met mijn 18 inch sloffies eronder en een grote WRC vleugel spoiler.
De auto is werkelijk compleet. Alle opties die je maar kan bedenken zit erop.Alleen navigatie en parkeersensor ontbreekt.
Deze auto heb ik meteen laten chippen tot 220 pk! Menig BMW rijder stof laten happen, heerlijk gewoon. Over het vermogen en uiterlijk, vol lof. Maar dan nu de afwerking. Zodra je in de auto stapt, of een klein buitje, beslaan alle ruiten. Auto piept een kraakt aan alle hoeken, niet normaal voor een auto van deze prijsklasse. Dashboard is zo 1 op 1 overgenomen uit de audi A3 eerste model. Maar dan gefabriceerd uit goedkoop Japans plastic. Lederen bekleding is mooi, maar erg kwetsbaar. Leer wat ze hebben gebruikt is van zeer slechte kwaliteit. Jammer dat ze geen italiaans leer hebben gebruikt. Zeer gevoelige LMM. Bij mij was deze na 6000 km al kapot en is onder garantie vervangen. Met 8000 km is deze weer vervangen. Niet normaal meer. Dealer gaf de chip het schuld, maar uit ervairngen van anderen blijkt dat dit niets mee te maken heeft. Nu zit er een LMM van een audi TT in, kijken hoe lang deze het houdt.
Lak is erg dun, waardoor deze snel krast. De spiegels willen weleens niet meer uitklappen en de motor heeft lange warmloop tijd nodig. Zuinig is deze auto zeker niet. Met mijn rijgedrag 1 op 6 en normaal rijgedrag is 1 op 8 maxiamaal haalbaar in de stad.
Remmen zijn te zwak. Grotere schijven met Brembo klauwen is een must! Alhoewel meeste reparaties kosteloos zijn verholpen door de dealer, ben ik niet tevreden met auto PON. Service van de dealer is zeer slecht en kennis over turbo motoren ontbreekt de meeste dealers, terwijl dit model meest populaire Leon is.

PROBLEMEN

-2x LMM kapot
-Voorruit barste na 2 weken
-Centrale deur vergrendeling moest 2 keer opnieuw geprogrammeerd worden
-vocht probleem, bekend probleem
-veel piepjes en kraakjes
-slechte afwerking interieur
-plastic fantastic materiaal dashboard
-kromme remschijven na 4500 km

5,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

PRIVATE LEASE Seat Leon

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.