Seat Ibiza 1.9 D Conga (1997)

autoreview

Seat Ibiza

Signalement

UitvoeringIbiza 1.9 D Conga
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1997
Jaar van aanschaf2000
KM-stand bij aanschaf48.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Prima auto! De verhouding tussen motorinhoud en gewicht zorgt voor een zeker geen slome diesel. Heerlijke wegligging en een redelijk verbruik. Naast normaal onderhoud geen noemenswaardige kosten of mij bekende mankementen.
Ik ben zelf iets langer dan gemiddeld, waardoor de bestuurdersstoel iets te kort voor mijn benen is. Onlangs toch nog een lange rit gemaakt en viel de vermoeidheid mee.

PROBLEMEN

* (standaard) lekken van tektiel uit het slot van de achterklep.

* piepen van het dashboard bij de radio door trillen van diesel.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Seat Ibiza

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.